Electronic Arts Inc. en Hazelight Studios hebben vandaag, in samenwerking met Turn Me Up Games, de veelgeprezen co-op-klassieker It Takes Two uitgebracht voor Nintendo Switch 2. Met de gratis Friend’s Pass kunnen spelers op een nieuwe manier samen van de game genieten, ongeacht het platform waarop ze spelen en of ze de game bezitten. Spelers die de game al voor Nintendo Switch hebben, kunnen deze in daarvoor in aanmerking komende regio’s gratis updaten naar de Nintendo Switch 2-versie.
Met de gratis Friend’s Pass kunnen spelers vrienden uitnodigen om gratis mee te spelen, ook als ze de game niet bezitten. Ga samen op avontuur en speel, ongeacht het platform, op Nintendo Switch 2, pc, Xbox One, Xbox Series X|S en PlayStation 4 en 5. Gebruik GameShare om verbinding te maken met Nintendo Switch-spelers.
Spelers kruipen in de huid van Cody en May, een echtpaar dat voortdurend met elkaar botst en door een magische spreuk in poppen is veranderd. Ze worden gedwongen samen te werken om hun stukgelopen relatie te redden.
It Takes Two is ontwikkeld door de bekroonde studio Hazelight, marktleider op het gebied van co-op-games. De studio neemt spelers mee op een wilde en wonderlijke reis waarin samenwerken de sleutel tot succes is.
Neem hier een kijkje voor meer informatie. It Takes Two is nu verkrijgbaar voor Nintendo Switch 2 tegen een adviesprijs van € 39,99. De game is ook digitaal verkrijgbaar voor Nintendo Switch, Switch Lite, Switch OLED, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc via de EA app, Steam en Epic Games Store tegen een adviesprijs van € 39,99.





Beter laat dan nooit, maar wat ‘n topgame was dit.