Toegankelijkheid gereedschap

Kleurrijke chaotische game Heave Ho 2 naar de PC en Switch

thumbnail

Le Cartel en Devolver Digital kondigen met trots aan dat Heave Ho 2 – het vervolg op de populaire partygame Heave Ho – op 16 juli verschijnt voor pc en Nintendo-consoles! Maak je klaar voor hilarische momenten voor 2 tot 4 spelers in coöp- of versus-modus, terwijl je grijpt, slingert en slingert door 8 anarchistische werelden – van gewichtloze ruimte tot keukenchaos. Help je vrienden of laat ze de afgrond in storten. Hoe dan ook, het is gegarandeerd een feest.

Voor het eerst kun je volledig online coöp- en versus-modus spelen met 2 tot 4 personen, naast de klassieke lokale multiplayer die de originele Heave Ho zo geliefd maakte. Verken 8 gloednieuwe werelden vol nieuwe mechanieken en scenario’s en bemachtig een scala aan gadgets, waaronder speelgoedpistolen, sausflessen, hendels, sleutels en drones.

Met bijna een miljoen verkochte exemplaren op pc en Nintendo Switch heeft het originele Heave Ho zich ontpopt tot een van Devolvers bestverkochte Switch-titels aller tijden.
Heave Ho 2 zal je aan het lachen maken én je vrienden laten uitschelden wanneer het op 16 juli verschijnt voor pc, Nintendo Switch en Nintendo Switch 2.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx