Ubisoft zou Assassin’s Creed Shadows in de planning hebben staan voor de Switch 2. Dat zou blijken uit een PEGI-aanvraag voor de console. Officieel is het spel nog niet bevestigd door Ubisoft. De titel verscheen al voor de PC, Xbox Series en PlayStation 5. De review van het spel kun je hier bekijken.
De game speelt zich af in het feodale Japan, een setting waar fans al jaren naar uitkijken. Spelers kruipen in de huid van twee speelbare personages: een samoerai en een shinobi (ninja), elk met hun eigen unieke speelstijl en achtergrond. Deze duale protagonist-benadering biedt zowel directe gevechten als stealth-mogelijkheden, wat zorgt voor afwisseling in gameplay. De wereld belooft open en dynamisch te zijn, met seizoenswisselingen en realtime weersystemen die invloed hebben op hoe je missies aanpakt.
Qua verhaal focust Shadows zich op thema’s als eer, wraak en vrijheid, ingebed in de sociale en politieke onrust van het Japan uit de 16e eeuw. Ubisoft maakt gebruik van hun nieuwste engine, wat zorgt voor indrukwekkende visuals en gedetailleerde omgevingen, van bamboebossen tot drukke marktpleinen. Met een nadruk op historische authenticiteit én creatieve vrijheid bouwt Assassin’s Creed Shadows voort op de RPG-elementen van eerdere delen zoals Odyssey en Valhalla, maar brengt het tegelijkertijd een frisse wind dankzij de unieke setting en gameplaymechanieken.
Jeej lekker op 30fps spelen feest.
Dat nieuwe font voor de titels is trouwens echt vreselijk slecht leesbaar.
Is het zo erg? :p
Edit: Aangepast.