Toegankelijkheid gereedschap

Ex-Rockstar-developer: Grand Theft Auto VI lijkt moeilijk te realiseren voor Switch 2

thumbnail

Een voormalige ontwikkelaar van Rockstar Games, Jérémy Hartvick, denkt dat een native versie van Grand Theft Auto VI voor de Switch 2 lastig te realiseren is. Volgens hem zou Rockstar het spel flink moeten aanpassen om het op de minder krachtige hardware te laten draaien. De vraag is volgens Hartvick of die extra ontwikkeltijd en moeite opwegen tegen een uiteindelijk sterk ingeperkte ervaring. Een Switch 2-versie sluit hij echter niet volledig uit.

Als alternatief ziet Hartvick mogelijkheden voor een streamingversie van GTA VI op de Switch 2. Ook een mobiele versie acht hij technisch niet onmogelijk. Tegelijkertijd vraagt hij zich af of Switch-gebruikers wel tot de belangrijkste doelgroep voor de game behoren.

De game verschijnt op 19 november 2026 voor PlayStation 5 en Xbox Series X|S. Rockstar richt zich daarbij op een uitgebreide en gedetailleerde spelwereld, met veel aandacht voor personages, activiteiten en de sfeer van Vice City. Vanwege de omvang en technische ambities wordt GTA VI gezien als een van de grootste releases van de huidige consolegeneratie.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx