Toegankelijkheid gereedschap

Amazon Game Studios trekt zich terug uit MMO-genre

thumbnail

Lost Ark verscheen in 2022 op pc, terwijl Throne and Liberty in 2024 uitkwam voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X/S. Beide games worden in het Westen uitgegeven door Amazon Games, maar dat gaat veranderen. Amazon heeft spelers laten weten dat het bedrijf zich terugtrekt uit de live-serviceactiviteiten van beide titels.

Voor Throne and Liberty worden de live-activiteiten in het Westen in het vierde kwartaal van 2026 overgedragen aan ontwikkelaar FirstSpark Games en de Zuid-Koreaanse uitgever NC. Bij Lost Ark stopt Amazon eveneens met de live-serviceondersteuning, waarna ontwikkelaar Smilegate de activiteiten begin 2027 zal overnemen.

Volgens Amazon is de overdracht een positieve ontwikkeling voor de spelersgemeenschappen. Het bedrijf zegt vertrouwen te hebben in de toekomst van beide games en vindt het passend om de titels weer in handen van de oorspronkelijke ontwikkelaars te geven. Daarmee komt een einde aan de rol van Amazon als uitgever en exploitant van Lost Ark en Throne and Liberty in het Westen.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx