De afspraken zijn gemaakt; Volgende week gaan we weer naar Gamescom, na twee jaartjes afwezig te zijn geweest. Dries gaat namens ons op de zaterdag naar de beurs en Peter en ik gaan op donderdag naar de persdag. Helaas niet elke dag dus aanwezig wegens een dubbele agenda, maar we zijn in ieder geval weer in Keulen!
Wat er nog meer speelt bij Evilgamerz
Poll en nieuwe reacties op de frontpage
Soms is het puzzelen als de frontpage al aardig vol staat. Om de frontpage ook niet te druk te maken, is er besloten om de nieuwe reacties en een splinternieuwe poll toch een prominentere plek te geven. Dit is gedaan tussen de standaard nieuwsberichten. Als je dus licht scrollt op de website startpagina, zul je deze secties tegen gaan komen. Op deze manier blijft alles overzichtelijk, maar wordt het toch niet te druk. Check it out!
Blizzard flikt het toch weer
Het begon al in 2004 toen de World of Warcraft beta uitkwam. Nog nooit was zoiets vertoond en ik was direct verslaafd. Vanaf het moment dat het volledige spel uitkwam heb ik angstaanjagend veel gespeeld tot aan Pandaria, met als hoogtepunten TBC en WotLK. Het moment dat de Lich King neerging tijdens het raiden zal ik nooit vergeten. Daarna had ik een knipperlicht relatie met WoW en werd de interesse minder en minder. Retail WoW is gewoon een compleet ander spel tegenwoordig. Maar met World of Warcraft Forever heeft Blizzard het toch weer voor elkaar gekregen dat ik weer helemaal teruggezogen wordt in Azeroth. Ik moet mezelf inhouden om die beta niet helemaal kapot te spelen, want ik wil voor een groot deel nog helemaal fris beginnen op 4 november. Ik kan lang niet zoveel meer spelen als toen ik een tiener was, maar Forever lijkt de ideale ‘dad-game’ te worden. Voor nu spring ik toch weer even in de beta, nog even die ene nieuwe quest afmaken.
EA Sports FC 27, RetroSpace en Honden die schijt hebben!
Weer een nieuwe update vanuit de redactie! We krijgen wel eens de vraag – Wanneer mogen we de review van ‘die game’ verwachten? Helaas kunnen we niet alle games spelen, krijgen we ook niet alles binnen, dus het is nog de vraag of we titels als Control, Wolverine en nog andere games kunnen en gaan reviewen, maar we zijn wel druk met veel andere titels. EA Sports FC 27 hopen we morgen al te kunnen plaatsen en daar zijn we dan ook intensief mee bezig. Daarnaast is RetroSpace ook al ver van tevoren speelbaar voor ons en ik kan je zeggen: Dit kon wel eens een grote verrassing zijn voor fans van BioShock, Dead Space en Resident Evil! Het zal je misschien verbazen maar in welke opzichten lees je helaas pas eind van de maand gezien het embargo.
Verder hebben honden overal schijt aan in de review van Dries van de game Doggy’s Don’t Care. De review wacht nog op het te verlopen embargo en verschijnt op 23 september in de middag. Tot slot focussen we ons ook steeds meer op indiegames de laatste tijd, waarmee we ook kunnen mededelen dat Pizza of the Gods binnenkort online komt. Het spel ziet er op het eerste gezicht wellicht wat klunzig uit, maar wie weet dat schijn bedriegt! En we zouden het bijna vergeten, maar ook Warcraft Forever Collection komt eraan! Daan is daar druk mee bezig en die komt in de loop van volgende week online.



