Toegankelijkheid gereedschap

Ubisoft zou Animal Crossing-achtige game geannuleerd hebben

thumbnail

Alterra, de Animal Crossing-achtige game van Ubisoft, zou na drie jaren van ontwikkeling geannuleerd zijn bij de uitgever. Dat laat de Insider Gaming weten. Het personeel zou geïnformeerd zijn dat het spel niet meer af gemaakt zal worden. De mensen die werkten aan de game zouden overgezet zijn naar andere afdelingen om daar mee te werken aan andere titels.

De game Alterra is een niet uitgebrachte simulatiegame waarin je een digitale versie van de aarde kunt verkennen. Het bijzondere is dat de wereld gebaseerd is op echte geografische data, waardoor bergen, oceanen en woestijnen realistisch worden nagebootst. In plaats van missies of doelen draait het spel vooral om rust en vrijheid: je kunt rondlopen, vliegen of gewoon de omgeving bekijken zonder druk of opdrachten.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    1 Reactie
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Griever
    Lid
    1 maand geleden

    Jammer had een nieuwe reeks aan spellen kunnen betekenen voor Ubisoft,Maar als de ideeën niet goed genoeg zijn dan kan het niet anders.Heb in mijn jongere jaren ook aardig wat uurtjes verloren aan Animal Crossing.


    Naar boven
    1
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx