Volgens Rockstar moederbedrijf Take Two is het uitstel van Grand Theft Auto naar 2026 zeker het wachten waard en zal het spel niet verder uitgesteld gaan worden. Het extra uitstel is volgens het concern een ‘waardevolle investering’. CEO Strauss Zelnick vertelt dat verder uitstel van de titel vrijwel zeker niet zal gebeuren. Via de VGC kunnen we dit lezen.
De ontwikkeling van Grand Theft Auto VI begon in 2020 na het succes van Red Dead Redemption 2. Het spel is nu de game waar de meeste mensen ooit naar uit kijken. Het uitstel naar mei 2026 is dan ook de extra investering waard. We verwachten dat het spel op 26 mei 2026 zal lanceren. De ambitie is dat het de vorige game zal overtreffen en het team wil alle verwachtingen overtreffen. In het verleden zijn we vaak betrouwbaar geweest wanneer we een specifieke releasedatum moesten halen. Ik ben er dan ook van overtuigd dat we dat nu ook zullen halen.
Het is zeker een waardevolle investering.Als deze perfect is op dag van release dan hebben ze meteen de maximale winsten.Anders gaan vele natuurlijk wachten op patches en dan is er wat van de prijs af.
Wat een gezeik over een uitstel van release. Wat wil je nou, een afgemaakt goed werkende game of een half afgemaakte game met bugs en constante updates met fixes. Er is genoeg te gamen, teveel vind ik dus je hoeft je niet te vervelen.