De nieuwste DLC van SWORD ART ONLINE Fractured Daydream, Symphony of a Dazzling Dawn, is nu beschikbaar voor fans en bevat een nieuw scenario, twee speelbare personages, hun wapens en kostuums.
Terwijl ze het bos onderzoekt met Kirito, Asuna, Eugeo en Oberon, stuit Alice op een vreemd stuk junk data, waardoor ze onverwachts in een Cat Knight-avatar verandert. Hoewel ze verbijsterd is door deze plotselinge verandering, komen Alice en de anderen al snel ‘Fuscus the Vacant Colossus’ tegen, een krachtige baas die vecht tegen een bekend gezicht. De vreemdeling met de zeis blijkt Mito te zijn, een oude vriend van Asuna, die de hulp van iedereen nodig heeft om Fuscus te verslaan.
Dit nieuwe scenario introduceert twee personages in het spel, Cat Knight Alice, die het Mages-rooster uitbreidt en Mito, in de Fighter-klasse, elk met een alternatief kostuum en hun eigen wapen.
Bezitters van de Character Pass 2 hebben al toegang tot deze nieuwe content, deze DLC is ook los verkrijgbaar.
SWORD ART ONLINE Fractured Daydream is verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X|S, pc en Nintendo Switch.
Ga voor meer informatie over SWORD ART ONLINE Fractured Daydream en andere titels van Bandai Namco Europe naar https://www.bandainamcoent.eu, of volg ons op Facebook, Instagram en TikTok. Neem deel aan het gesprek op X.





