Midnight Early Access is nu live in World of Warcraft

thumbnail

De klok heeft geslagen en Midnight daalt neer op Azeroth – Early Access is nu live! Xal’atath en haar uit de Void geboren Devouring Host beginnen hun belegering van de wereld, met als eerste doel het doven van Azeroths krachtigste monument van de Light: de Sunwell.

Als onderdeel van de Early Access van vandaag krijgen bezitters van de Midnight Epic Edition (inclusief eigenaren van de fysieke Collector’s Edition) vier dagen de tijd om dit tweede hoofdstuk van de Worldsoul Saga te ervaren, voorafgaand aan de wereldwijde lancering op 3 maart.

Hoewel de meeste endgame-systemen pas na de wereldwijde lancering beschikbaar worden, kunnen spelers alvast door de nieuwe en vernieuwde zones reizen op weg naar de nieuwe levelcap van 90.

De viering van de lancering van Midnight strekt zich uit over meerdere Blizzard-games. Spelers kunnen nieuwe beloningen verdienen in andere titels door de introductie-questlijn van Midnight te voltooien en de achievement “Echoes of Midnight” te behalen. Deze beloningen zijn onder meer:

  • Overwatch: Devourer Genji-skin
  • Heroes of the Storm: Crimson War Bear-mount
  • Diablo IV: Bawkhaus (een kip als huisdier)

Spelers die nog activiteiten willen afronden als onderdeel van het Twilight Ascension pre-expansion update-evenement, kunnen dat doen tot Midnight wereldwijd lanceert op 3 maart.

Voor meer informatie over Midnight, bezoek de website van World of Warcraft.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx