DIGIMON STORY TIME STRANGER onthult eerste DLC die deze winter verschijnt

thumbnail

DIGIMON STORY TIME STRANGER, de bestverkochte Digimon RPG, krijgt zijn eerste update na de lancering, met Additional Digimon & Episode Pack 1: Alternate Dimension, dat deze winter verschijnt. Deze nieuwe content biedt nieuwe Digivolution-routes voor Mega Digimon, waaronder BlitzGreymon, CresGarurumon, Omnimon Zwart Defeat en Omnimon Alter-B, en bevat een speciale reeks quests die ontmoetingen door tijd en ruimte heen met elkaar verweeft.

DIGIMON STORY TIME STRANGER is een gedurfde uitbreiding van de Digimon-gameserie als een diepgaande en meeslepende RPG, die zowel nieuwkomers als trouwe fans een onvergetelijke ervaring belooft. De game is beschikbaar op PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc. Spelers hebben de basisgame nodig om Additional Digimon & Episode Pack 1: Alternate Dimension te kunnen spelen. De DLC is beschikbaar voor spelers die eerder de Deluxe- of Ultimate-editie van de game hebben gekocht, of kan afzonderlijk of via de Season Pass worden aangeschaft.

DIGIMON STORY TIME STRANGER is ontworpen als de perfecte instap in de serie voor RPG-liefhebbers. Nu zowel de menselijke als de digitale wereld, Iliad, op de rand van de afgrond staan, moeten spelers Digimon temmen en met hen samenwerken, banden smeden en de vaardigheden van hun partners ontwikkelen om beide werelden te redden. Om dit te doen, reizen ze tussen de twee werelden, zelfs door de tijd, in een ingewikkeld en onvergetelijk spel dat belooft nooit eerder vertoonde elementen van de wereld van Digimon te onthullen.

Voor meer info over Digimon Story Time Stranger en andere producten van Bandai Namco Entertainment Europe, bezoek http://www.bandainamcoent.eu/.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx