Avowed komt ook naar PlayStation 5

thumbnail

Xbox Game Studios heeft bekend gemaakt dat de actie RPG Avowed naar de PlayStation 5 zal gaan komen op 17 februari aanstaande. Het spel was al eerder beschikbaar voor de PC en Xbox Series. Er zal ook een Anniversary Update uitgebracht worden, gelijktijdig met de release. De update brengt verbeteringen, waaronder New Game Plus, een fotomodus en nieuwe wapentypes.

Avowed is een fantasy-RPG ontwikkeld door Obsidian Entertainment, de studio achter onder andere Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas en The Outer Worlds. De game speelt zich af in de wereld van Eora, hetzelfde universum als Pillars of Eternity, maar is ontworpen als een actievere role-playing game met een first-person perspectief. Spelers verkennen een mysterieus en gevaarlijk gebied vol magie, politieke spanningen en morele keuzes, waarbij het verhaal sterk reageert op de beslissingen die je maakt.

De gameplay combineert klassieke RPG-elementen zoals dialoogkeuzes, facties en karakterontwikkeling met real-time gevechten waarin zwaarden, magie en vuurwapen-achtige spreuken samenkomen. Obsidian staat bekend om diepgaande verhalen en goed geschreven personages, en Avowed lijkt die traditie voort te zetten met een focus op vrijheid en verkenning. De game is in ontwikkeling voor Xbox en pc en wordt gezien als een van de grotere RPG-titels van Obsidian.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    2 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties
    Griever
    Lid
    8 uren geleden

    Moest uiteindelijk een xbox lenen om hem afgelopen jaar te kunnen spelen.Zulke elder scrolls achtige games wil ik zo snel mogelijk spelen.

    Yellow13NL
    Lid
    2 minuten geleden

    Eigenlijk moet ik sterkte zeggen voor de PS5 gebruikers. Heb hem zelf op de Xbox, maar nog verre van klaar. Enorme hoogte en diepteverschillen en een verhaal wat mij weinig zegt. Naast dat ook vrij dramatische en generieke karakters. Pluspunt is wel dat je loot zoveel mogelijk kan bewaren in je inventory. Wereld kan ik mede door de extreme verschillen gewoon niet aan wennen, maar dat heb ik met veel van die game. In Outer Worlds 2 herhalen ze dat trucje een beetje. Wel knap en lef dat Obsidian drie grote games in een jaar tijd ongeveer wist te releasen. En er is best wel veel support voor een paar AAA titels. Maar Avowed is best moeilijk doorzetten en afmaken.


    Naar boven
    2
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx