Skate. bereikt meer dan 15 miljoen spelers

thumbnail

Electronic Arts Inc. en Maxis hebben vandaag aangekondigd dat skate. sinds de Early Access-lancering drie weken geleden al meer dan 15 miljoen spelers heeft bereikt. Dit is een enorme prestatie voor de skateboard-sandbox dat het team van Full Circle aan het opbouwen is. Spelers kunnen eindeloos plezier beleven in de stad San Vansterdam.

Daarnaast gaat seizoen 1: Hesh & Fresh vandaag van start om 19:00 uur Nederlandse tijd. Het seizoen bevat nieuwe skatebare gebieden, uitdagingen, taken, evenementen, merkpartners, cosmetische items en meer. Elk seizoen krijgt een eigen thema en seizoen 1: Hesh & Fresh bijt het spits af met een knipoog naar de jaren 90.

Bezoek de officiële website voor meer informatie of volg skate. op Instagram, X, TikTok, Facebook, Discord en Reddit om op de hoogte te blijven van de nieuwste updates.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx