Thunderful Games heeft de actie-platformer Replaced uitgesteld voor de PC en Xbox Series. Het spel komt nu pas op 14 april uit in plaats van 12 maart van dit jaar. Ontwikkelaar Sad Cat Studios heeft meer tijd nodig voor het afronden van het spel.
Het spel speelt zich af in een alternatieve, dystopische versie van Amerika in de jaren 80, waar een nucleaire ramp de samenleving heeft ontwricht. Je speelt als R.E.A.C.H., een kunstmatige intelligentie die tegen zijn wil in een menselijk lichaam zit en probeert te overleven in een corrupte stad vol criminaliteit en machtige corporaties. Het verhaal draait sterk om thema’s zoals menselijkheid, identiteit en controle.
Qua gameplay is Replaced een 2.5D “cinematische” action-platformer: je rent, klimt, verkent en vecht met een combinatie van melee- en afstandsaanvallen. Het spel valt vooral op door zijn gedetailleerde pixel-artstijl met moderne lichteffecten en een sterke cyberpunk-sfeer. De game komt uit voor pc en Xbox en staat gepland voor release in 2026 na meerdere vertragingen tijdens de ontwikkeling. Dit is nu dus april van dit jaar geworden.




