Tijdens de Future Games Show onthulden uitgever NACON en zijn studio Rogue Factor een spannende nieuwe trailer van Hell is Us die focust op het verhaal van deze action-adventure game en de motieven van zijn hoofdpersonage, Remi. Spelers die na het zien van de trailer graag meer willen weten, kunnen een exclusieve, digitale comic lezen over de gebeurtenissen die voorafgaand aan de game plaatsvonden. Deze comic is verkrijgbaar op nacongaming.com. Hell is Us verschijnt op 4 september 2025 voor PlayStation®5, Xbox Series X|S en pc (Steam, Epic Games Store). Een demoversie is op al deze platformen beschikbaar tot 28 augustus.
Hell is Us biedt spelers een boeiend verhaal waarin bovennatuurlijke verschijnselen, menselijk geweld en eeuwenoude, goed bewaarde geheimen samenkomen.
Het verhaal van Hell is Us verplaatst spelers naar Hadea, een mysterieus fictief land dat van de wereld is afgesloten en geteisterd wordt door een dodelijke burgeroorlog. Remi, de hoofdpersoon van het spel, is geboren in Hadea, maar werd als kind door zijn ouders naar buiten gesmokkeld. Wanneer hij als vredeshandhaver terug naar dit gebied wordt gestuurd, ziet hij dat als een kans om de geheimen van zijn afkomst te ontrafelen en te achterhalen waarom zijn ouders hem in de steek lieten.
Naast deze zoektocht naar het verleden tegen de achtergrond van een burgeroorlog, krijgt Remi tijdens zijn reis te maken met het merkwaardige fenomeen genaamd ‘de Calamiteit’, dat vreemde wezens in de regio laat verschijnen die doen denken aan oude grafstenen en monumenten. Daarnaast is er op nacongaming.com een gratis digitale comic van 16 pagina’s beschikbaar, waarin spelers kunnen lezen wat er zich direct vóór de gebeurtenissen in de game heeft afgespeeld.
Hell is Us is een third-person actie-avonturenspel dat melee combat, verkenning en een boeiend verhaal combineert. Door de Player-Plattering-aanpak die spelers aanmoedigt hun instincten in plaats van markers te volgen, wil de titel terugkeren naar de wortels van avonturenspellen. Door alle vormen van opdringerige hulp en aanwijzingen uit de game te elimineren, worden spelers uitgedaagd zelf te observeren en reflecteren.





Ziet er al uit als een sience fiction film die ik meteen zou kijken.Als deze lekker weg speelt dan ga ik er zeker mee aan de slag.