Housemarque stelt topper Saros uit met een maand

thumbnail

Housemarque heeft de game Saros uitgesteld van 20 maart 2026 naar 30 april van hetzelfde jaar. De titel komt exclusief naar de PlayStation 5. Saros werpt je in de vijandige wereld van Carcosa, een planeet die voortdurend van vorm verandert en na elke dood een nieuw uiterlijk aanneemt. Centraal staat Arjun Devraj, die beschikt over het Soltari-gevechtspak. Daarmee kan hij dashen, springen, krachtige melee-aanvallen uitvoeren en geavanceerde futuristische wapens gebruiken.

Aan het begin van elke expeditie kiezen spelers een loadout met zowel menselijke Soltari-technologie als buitenaardse Carcosa-wapens. Deze combinatie zorgt voor spectaculaire visuele effecten en onvoorspelbare aanvalspatronen, waardoor elke run uniek aanvoelt.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    2 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties
    Griever
    Lid
    1 maand geleden

    Returnal van de zelfde maker was erg goed en deze daar nog een tandje bovenop doet dan haal ik hem zeker.

    Pimp Brokt
    Gast
    Pimp Brokt
    1 maand geleden

    Lijkt inderdaad op Returnal, alleen over de moeilijkheidsgraad wordt niet veel gezegd. Vond Returnal zeker een goede game, alleen de moeilijkheidsgraad had wel makkelijker gemogen of althans een keuze hierin. Heb de game niet eens kunnen uitspelen, na 500x opnieuw neergezet te worden in dezelfde wereld begin je het wel zat te worden. Om vervolgens in een 2e wereld weer opnieuw te beginnen en dan was er zelfs nog een 3e wereld, laat maar zitten. Ik zie liever een nieuwe game van Alienation, echt een geweldige game was dit.


    Naar boven
    2
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx