Deze GFN Donderdag sluiten we al het GeForce NOW-nieuws van CES 2026 af en er is veel om enthousiast over te zijn. GeForce NOW blijft zich verbeteren en breidt RTX 5080-aangedreven cloudgaming uit naar nog meer apparaten en platforms, samen met een aankomende reeks AAA-lanceringstitels.
Hoogtepunten van CES zijn onder meer een native GeForce NOW-app voor Linux (vanaf Ubuntu 24.04 en later) en een nieuwe app voor Amazon Fire TV-streamingsticks, waarmee alles, van laptops tot woonkamers, kan worden omgetoverd tot een RTX-aangedreven game-ervaring.
Voor simulatiefans zal GeForce NOW binnenkort flightsticks ondersteunen. Door populaire HOTAS-apparatuur aan te sluiten, kun je genieten van een ultrarealistische cockpitervaring in games als Microsoft Flight Simulator 2024 en War Thunder.
Om het nog makkelijker te maken om games te spelen, komt er binnenkort een integratie met Gaijin.net. Hierdoor wordt het inloggen gestroomlijnd, zodat leden minder tijd kwijt zijn met typen en meer tijd hebben om te spelen.
En natuurlijk biedt GeForce NOW de games, inclusief aankomende AAA-releases wanneer deze op pc verschijnen, waaronder 007 First Light, Resident Evil Requiem, Active Matter en Crimson Desert.
Bovendien zijn er deze week 6 nieuwe games toegevoegd aan de GeForce NOW-bibliotheek:
- StarRupture (Nieuwe release op Steam, 6 januari)
- Ancient Farm (Nieuwe release op Steam, 7 januari)
- Pathologic 3 (Nieuwe release op Steam, 9 januari)
- Blood West (Epic Games Store)
- Paradise Killer (Epic Games Store)
- Supermarket Simulator (Xbox, beschikbaar op Game Pass)
GeForce RTX 5080-ready game:
HITMAN – World of Assassination (Steam, Epic Games Store en Xbox, beschikbaar Game Pass)




