Ga mee op ontdekkingsreis met Faerin Lothar in Legacy of Arathor en het gevecht gaat verder in Ghosts of K’aresh!

thumbnail

Faerin Lothar beantwoordt de roep van haar nieuwsgierigheid om de diepe ondergrondse gebieden van Hallowfall te verlaten en in contact te komen met haar Arathi-afkomst in de nieuwste content update voor The War Within, Legacy of Arathor (11.1.7) – nu live!

Deze update bevat verschillende functies en evenementen, waaronder:

  • Nieuwe Delve Affix: Overcharged
    • Ga de uitdaging aan met een nieuwe Delve-specifieke affix, Overcharged, om het op te nemen tegen moeilijke Titan-constructies en geweldige beloningen te verdienen
    • Speel buffs vrij via een nieuwe talentenboom om vooruitgang te boeken in toenemende moeilijkheden
    • Verdien en upgrade een nieuwe Durable Information Securing Container (D.I.S.C.)-riem, die kan worden geüpgraded en veel kracht moet bieden in de aanloop naar Season 3.
  • Nieuwe UI-functies: Assisted Highlight & Single-Button Assistant
    • Markeer de aanbevolen volgende vaardigheid op basis van bronnen en de situatie waarin je personage zich bevindt.
    • Single-Button Assist kan gebruikt worden om de volgende aanbevolen schadeveroorzakende vaardigheid in de reeks uit te voeren met extra globale cooldown tijd toegevoegd tussen de vaardigheden.
  • Turbulent Timeways keert terug:
    • Een selectie van Battle of Azeroth zal permanent deel uitmaken van de Timewalking-rotatie met dit nieuwe Turbulent Timeways-evenement.
    • Als je de Master of the Turbulent Timeways III achievement behaalt, worden spelers beloond met de Chrono Corsair (oneindige piratendraak) mount!
  • Nieuw questsysteem: Lorewalking
    • Met meer dan 20 jaar content zijn er genoeg verhalen te vertellen voor nieuwe spelers of zelfs veteranen om opnieuw te bezoeken.
    • Lorewalking rijgt een reeks legacy (en zelfs enkele nieuwe) quests aan elkaar om belangrijke verhalen te vertellen met WoW’s meester van de geschiedenis, Lorewalker Cho.

Er zullen drie verhalen beschikbaar zijn als onderdeel van deze update, met Xal’atath, de Ethereals en een favoriet van de speler, Arthas.

Ghost of K’aresh
Er is nu een nieuwe aflevering van WoWCast live op het World of Warcraft YouTube-kanaal waarin details worden gedeeld over de aankomende contentupdate voor The War Within, Ghosts of K’aresh (11.2).

Assistant Lead Quest Designer Stephanie Yoon en Lead Encounter Designer Andrew De Sousa bespreken samen met Community Manager Bethany Stout wat spelers kunnen verwachten als onderdeel van deze update, waaronder:

  • Nieuwe zone: K’aresh
    • Een gefragmenteerde wereld die zich uitstrekt over meerdere gebroken eilanden. Deze ooit bloeiende wereld vertoont sporen van zijn vroegere glorie, waar de Ethereals hebben gewerkt om de schijn van leven op te houden.
  • Nieuwe Player Hub: Tazavesh, the Veiled Market
    • The Brokers keren terug en ze brengen hun markt met zich mee, uit de Shadowlands en naar K’aresh. (Ja, het zal ook terugkeren als een Mythic+ dungeon).
  • Nieuw upgradebaar uitrustingitem: Reshii Wraps (artefactmantel)
    • Om op K’aresh te kunnen bestaan en zelfs om de beveiligingssystemen van de nieuwe raid te dwarsbomen, moeten spelers niet alleen denken als een Ethereal, maar er in sommige gevallen ook een ZIJN. Met deze mantel kunnen spelers een energievorm aannemen om de wereld door de ogen van een Ethereal te zien.
  • Season 3: Nieuwe Raid, Dungeon, Delve en meer
    • Manaforge: Omega: een nieuwe 8-boss raid, de kampioenen van Azeroth moeten zich een weg banen door Manaforge: Omega om de wederopstanding van Dimensius te stoppen (spoiler: dat lukt ze niet, wat zorgt voor een waanzinnig epische ontmoeting in de raid).
    • Eco-Dome Al’dani: een 3-boss dungeon, spelers zullen het moeten opnemen tegen een groep Wastelanders die van deze geheime eco-dome hebben gehoord en het zijn binnengedrongen.
    • Archival Assault: Een delve die spelers uitnodigt om terug te keren naar de Azure Vault in de Azure Span van de Dragon Isles.

Bekijk de WoWCast voor een volledig overzicht van wat er in Ghosts of K’aresh zit aan te komen.

  • 0 0 stemmen
    Artikelbeoordeling
    Abonneer
    Abonneren op
    guest
    3000


    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx