Hideo Kojima heeft aangekondigd dat Death Stranding 2: On The Beach officieel GOLD is gegaan. Het spel is daarmee klaar voor de lopende band en alles is klaar voor de release van het spel. De titel verschijnt op 26 juni aanstaande.
Death Stranding 2: On The Beach is het langverwachte vervolg op Hideo Kojima’s mysterieuze en unieke game Death Stranding uit 2019. Deze sequel, wederom ontwikkeld door Kojima Productions en exclusief aangekondigd voor de PlayStation 5, bouwt verder op de surrealistische wereld waar het eerste deel om bekend stond. Hoofdpersonage Sam Porter Bridges, gespeeld door Norman Reedus, keert terug en krijgt gezelschap van oude en nieuwe personages. De game belooft opnieuw een mix van sciencefiction, symboliek en emotionele diepgang, met een nadruk op verbondenheid en de gevolgen van isolatie – thema’s die al centraal stonden in het eerste deel.
Heb de eerste geprobeert te spelen,Maar kon me niet vinden in de gameplay.De setting en het sfeertje waren wel top.
Heb de game 2x platinum gespeeld, zowel op PS4 als PS5. Valt voor mij echt wel in de top 10 beste spellen ooit al is dat natuurlijk wel persoonlijk. Of dit nieuwe deel het orgineel gaat evenaren of zelfs overtreffen dat betwijfel ik, tenslotte was de setting van Ijsland voor mij wel bepalend voor het succes van Death Stranding en dat hebben ze nu juist heel anders gemaakt…ik wacht af