Skybound Games en ontwikkelaar Broken Mirror Games hebben de game ‘I Hate This Place’ aangekondigd voor de PC, Xbox Series, PlayStation 5 en Switch aangekondigd. Het spel is gebaseerd op de gelijknamige comic-serie. De titel moet nog dit jaar lanceren.
In een verdraaide, nachtmerrieachtige wereld vecht Elena om te overleven, terwijl haar pas ontwaakte krachten de grenzen van de realiteit verleggen. Gevangen op een plek waar niets is wat het lijkt, krijgt ze te maken met gemuteerde wezens, fanatieke sekteleden en bovennatuurlijke bedreigingen. Hulpbronnen zijn schaars en bruut geweld is niet genoeg om te overleven. Alleen met vindingrijkheid en handig gebruik van de omgeving kan ze aan de gevaren ontsnappen.
Wow, I Hate This Place klinkt echt als een spannend spel! Ik ben altijd al fan geweest van survival horror, en dit lijkt een perfecte mix van een nachtmerrieachtige sfeer en strategisch overleven. Dat het gebaseerd is op de gelijknamige comic-serie maakt het nog interessanter—ik ga die comics zeker eens opzoeken voor wat extra achtergrondverhaal. De setting met Elena die vecht tegen gemuteerde wezens en sekteleden in een wereld waar de realiteit vervormd is, geeft me echt kippenvel! Het idee dat je slim moet zijn en de omgeving moet gebruiken om te overleven, in plaats van alleen maar te vechten, klinkt als een frisse benadering van het genre. sprunki phase 5