Yooka-Replaylee nu deels gratis speelbaar via demo

thumbnail

De game Yooka-Replaylee is nu speelbaar via een gratis demo in de Xbox Store en PlayStation Store. Dat heeft ontwikkelaar Playtonic Games bekend gemaakt samen met uitgever PM Studios. Het betreft hier de spirtuele opvolger van de populaire Nintendo 64-game Banjo-Kazooie. Het spel komt op 5 oktober uit.

Yooka-Replaylee is een vernieuwde versie van de 3D-platformer Yooka-Laylee. De game is volledig opgepoetst met verbeterde graphics, soepelere besturing en een strakker camerasysteem. Ook zijn er nieuwe functies toegevoegd zoals fast travel, een handig kaartensysteem en extra verzamelobjecten, waardoor het avontuur overzichtelijker en dynamischer wordt. De ontwikkelaars hebben bovendien de spelwerelden aangepast en uitgebreid, zodat spelers meer variatie en uitdaging ervaren.

Het verhaal volgt opnieuw het duo Yooka en Laylee, die op pad gaan om hun magische boek terug te krijgen van de kwaadaardige Capital B. Hoewel de kern van het avontuur hetzelfde blijft, biedt Yooka-Replaylee meer geheimen, verbeterde uitdagingen en frisse content om zowel nieuwe spelers als fans van het origineel te verrassen. Daarmee is het niet zomaar een remaster, maar een uitgebreide heruitgave die inspeelt op de kritiekpunten van het eerste spel.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx