SCE Amerika CEO Jack Tretton heeft gezegd dat Sony heeft geleerd van de financiële en productie uitdagingen die men had bij de PlayStation 3 launch. Volgens het concern zal men ditmaal niet de fouten maken die men voorheen maakte. Via de Engadget laat Tretton weten:
“Ik denk dat ons doel is om de nieuwe PlayStation Portable in ten minste 1 continent te lanceren dit jaar. Het is erg moeilijk om de hoeveelheden die je wenst te hebben bij de launch beschikbaar te hebben. Als je met nieuwe techniek te maken hebt zijn er altijd uitdagingen waarmee je geconfronteerd wordt. Het moet wel geleverd kunnen worden. En daar komen weer risico’s bij kijken. De wijze waarop de PS3 lanceerde is van waarde geweest voor ons, en het heeft gezorgd voor moeilijke uitdagingen. Ik denk dat we het niet op dezelfde manier zullen gaan doen met nieuwe technologie. Maar er zijn altijd blokkades op de weg waar je tegenaan loopt.”
Geen NGP in 2011 in Europa
Eerst zien dan geloven. Praatjes vullen geen gaatjes zeggen ze wel. De eerste uitspraken over de psp2 prijs waren nou niet echt bemoedigend voor een lage prijs. Hij gaat bijna zeker duurder worden dan de 3DS als je op de uitspraken daarvan mag uitgaan. En ze zeiden dat de prijs “niet 599 dollar zou zijn haha” wijzend op de introductieprijs van de ps3. Nee lijkt me nogal logisch, dat kan even goed je psp direct in de vijver gooien want dan gaat het nooit een succes worden. Zowieso de prijs hoger dan de 3DS zetten lijkt me niet slim. Het is niet dat de psp ooit beter heeft verkocht dan de DS van Nintendo, ze hebben een behoorlijke inhaal slag te maken en dat zie ik eerlijk gezegd niet gebeuren, zelf niet als de psp2 goedkoper zou worden dan de 3DS, laat staan als ze er ook nog eens meer voor durfen te vragen.. wat waarschijnlijk gaat gebeuren. Begin van het einde dan voor Sony en hun handheld. Of loop ik nu te snel van stapel? 😉 Denk wel als de ps2 geen succes wordt, dat Sony niet weer een handheld in de markt gaat zetten, vooral met de steeds… Lees verder »