De legendarische skateboarder Tony Hawk reisde af naar de London Zoo om de langverwachte lancering te vieren van de nieuwe videogame Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4, de next-gen remake die op 11 juli uitkomt.
Deze ongebruikelijke setting voor de lancering was geen willekeurige keuze; London Zoo zelf is een volledig speelbaar level in de nieuwe Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4-game, waardoor de levendige en diverse omgeving van de dierentuin direct in de virtuele skateboardwereld wordt geïntroduceerd en fans een voorproefje krijgen van de locatie waar ze binnenkort zullen shredden.
In een werkelijk uniek spektakel dompelde de ‘birdman’ zich onder in het dagelijks leven van de London Zoo. Het hoogtepunt van zijn bezoek was de ontmoeting van ‘s werelds beroemdste skateboarder met een nieuwkomer in de dierentuin; een prachtige Harris Hawk die naar hem is vernoemd. De skateboarder nam deel aan een trainingssessie met het vogelteam van de London Zoo, waar hij met verrassende finesse de handschoen aantrok en zijn nieuwe naamgenoot hielp zich voor te bereiden op de vogeldemonstratie die fans van Tony later dit jaar in levende lijve kunnen zien.
“Het was surrealistisch om eindelijk het iconische London Zoo te bezoeken en de lancering van Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 te vieren, ‘Tony’ de havik te ontmoeten en zelfs te skaten op het terrein” zei Tony Hawk. “Dit lanceringsevenement voor Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 ging over het vieren van de unieke locatie en de legacy ervan in de game. Het was een eer om het Activision-team daar te vergezellen en de locaties uit de game in het echt te bezoeken.”
Claire Marshall, hoofd van Corporate Partnerships bij ZSL – de liefdadigheidsinstelling achter de London Zoo – zei: “We zijn zo enthousiast om Tony Hawk hier in de London Zoo te hebben, om Tony de havik te ontmoeten en om wat van onze dierverzorging en natuurbehoud in actie te zien. Het is met name spannend om de dierentuin vereeuwigd te zien in de remake van Tony Hawk Pro Skater 3 + 4.
Volgend jaar viert ZSL, de liefdadigheidsinstelling die de dierentuin van Londen beheert, haar 200e verjaardag, dus we hebben in onze tijd zeker een paar coole momenten gehad, maar dit is er een voor in de boeken!”
Naast de feestelijke naamsverandering van de Harris Hawk doet Activision een donatie aan de London Zoo om de inspanningen voor natuurbehoud te steunen, en in het bijzonder de zorg van Tony de havik dit jaar.




