Sony verwijdert scam-uitgever uit PlayStation Store

thumbnail

Sony heeft een scammer publisher verwijderd uit haar PlayStation Store. Het gaat om de uitgever genaamd ‘PublishMe Agency Ltd’, die duizenden spelers heeft belazerd met knock-off games.

Toen aan het licht kwam dat “PublishMe Agency Ltd” erin geslaagd was duizenden exemplaren van hun Schedule 1-kloon succesvol te verkopen in de PS Store, veranderde de sluwe ontwikkelaar onmiddellijk de naam van de game in “Weed Drug Empire” en verwijderde alle verwijzingen naar de populaire PC-game. Tot voor kort werkte deze truc en zagen we de game van 14,99 Dollar/Euro verschijnen in de PS Store. We weten echter niet zeker of PublishMe Agency erin geslaagd is meer gebruikers op te lichten, aangezien het uiteindelijk alle vermelding van Schedule 1 uit de PS Store-vermelding heeft verwijderd.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    1 Reactie
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties
    Griever
    Lid
    4 maanden geleden

    Goed dat ze dit hebben aangepakt.Dacht altijd dat er ten minste gekeken werd of het ook echt om originele spellen ging voordat deze aangeboden werden bij de playstation store.


    Naar boven
    1
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx