Winrar Corrupted files

Home Forums Games discussies Winrar Corrupted files

  • Dit onderwerp bevat 6 reacties, 4 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 17 jaren geleden door NeoNeo.
7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • Auteur
    Berichten
  • #119038
    StrummerStrummer
    Deelnemer
    83

    Sinds een paar weken heb ik last van Corrupted files in Winrar. Het gaat met name om grote files die ik download vanaf Rapidshare (http://www.rapidshare.com) Om de files te downloaden gebruik ik een downloadmanager, namelijk RapidShare Manager. Dit is een officiële tool van Rapidshare zelf.

    De bestanden kan ik wel uitpakken, maar zodra ik een bestand van pak weg 3 GB + heb uitgepakt en wil gaan installeren is het in de meeste gevallen onmogelijk. Tijdens het uitpakken krijg ik altijd een melding dat er een aantal files corrupt zijn. Hij geeft dat een data error aan. Ik heb in Winrar al aangegeven dat hij de corrupte files moet bewaren, maar toch is het onmogelijk om de software volledig te installeren.

    Andere mensen die dezelfde files ook gedownload hebben via Rapidshare hebben geen corrupted files tijdens Winrar.

    Ligt dit aan Winrar, mijn verbinding, of aan mijn hard/software?

    #538611
    VoltrixVoltrix
    Deelnemer
    11

    Probeer je bestanden eens te downloaden met rapget en zoek je rapidshare files op @ warez-bb.org ;)

    Ik zelf download ook alles via Rapidshare, en heb ook een premi account… Maar ik zou denken dat het aan je software ligt, Een mattie van mij had het zelfde probleem

    #538612
    imported_Z@3 RedrumZ@3 Redrum.
    Deelnemer
    15

    Ik denk dat het simpelweg ligt aan de rar files zelf, en niet aan Winrar of zo. Slecht ingepakt dus, dat is wel vaker het geval bij Rapidshare en torrents.

    #538613
    StrummerStrummer
    Deelnemer
    83

    Aan de rar files kan het niet liggen, want andere mensen die dezelfde files downloaden kunnen het wel installeren. Rapget werkt op een of andere manier niet bij mij.

    [img]http://www.foto-uploaden.nl/upload/0f953eb1544b41c13f83e4bc207e6212.jpg[/img]

    Ik had op Google iets gelezen met slechte verbinding tussen modem en Rapidshare. Kwestie van uitvoeren -> ping http://www.rapidshare.com -t. Heb voor zover ik weet wel een goede verbinding.

    #538614
    NeoNeo
    Deelnemer
    15

    Eén tip: CryptLoad :)

    +1

    #538615
    StrummerStrummer
    Deelnemer
    83

    Ga ik meteen proberen. Het downloaden via CryptLoad lukt iig wel, nu nog hopen dat het uitpakken ook lukt. Het downloaden via Rapidshare manager wou ook wel namelijk :P

    #538616
    NeoNeo
    Deelnemer
    15

    Hartstikke mooi man ;)

7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Naar boven