Home › Forums › Algemene discussies › [voetbal] FC Barcelona rekent op komst Henry
- Dit onderwerp bevat 5 reacties, 4 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 20 jaren, 1 maand geleden door
Cypher.
- AuteurBerichten
- 23-10-2005 11:12 om 11:12 #116630
FC Barcelona rekent komende zomer op de komst van Thierry Henry, zo meldt het Algemeen Dagblad vandaag. De aanvaller van Arsenal zou komende zomer de overstap maken naar de Catalaanse club. De komst van Henry zou voornamelijk een initiatief zijn van voorzitter Joan Laporta. De bewindsman meldde al eerder zeer gecharmeerd te zijn van de Franse international. Met Ronaldinho en Samuel Eto’o zou Henry een fantastisch aanvalstrio kunnen gaan vormen.
Henry zelf zwijgt voorlopig als het graf over de vermeende interesse van FC Barcelona. Hij stelde eerder pas na het lopende seizoen een beslissing te nemen over zijn toekomst. De Fransman kan ook een zeer lucratieve contractverlenging tekenen bij Arsenal.
Bron: voetbalzone
Ik zie het wel gebeuren dat henry naar Barcelona gaat voor tientallen miljoenen. Ik wil wel eens zien hoe Arsanal zonder Henry kan spelen.
Z@3 +123-10-2005 11:30 om 11:30 #420659Henry wil er zelf nog even over nadenken, ben idd benieuwd wat hij doet
23-10-2005 11:44 om 11:44 #420660Barcelona moet zich meer op zichzelf concentreren, met topspelers die ze hebben. Ze spelen gewoon allemaal onder de maat, heeft ook Johan Cruyf laatst nog gezegd. Real Madrid heeft ook uber spelers en presteert ook niks, gewoon omdat niemand zich vol inzet. Het geld rolt toch wel binnen, ze moeten geld krijgen naarmate hun speelprestaties. 23-10-2005 14:05 om 14:05 #420661Idd 
En eigenlijk heeft Barca aan bv Messi en Eto’o al goeie spitsen
23-10-2005 16:15 om 16:15 #420662Quote:
Het geld rolt toch wel binnen, ze moeten geld krijgen naarmate hun speelprestaties.
Vroeger kreeg je niet betaald voor voetbal, tenzij je won, of gelijkspeelde (dat weet ik alleen niet zeker meer) en misschien nog als je scoorde (weet ik ook niet zeker) en niet per maand/week/jaar.

En dat zet mensen aan het denken, ze moeten winnen anders krijgen ze niks, en dus willen ze ook winnen en doen ze hun best, zal tegenwoordig wel anders zijn denk ik, spelers verhuizen naar betere clubs (soms nieteens beter) puur omdat ze daar beter betaald krijgen.
24-10-2005 20:11 om 20:11 #420663ja dat is zo dat voetbal spelers voor meer geld spelen maar ik denk dat henry naar Barcelona gaat omdat hij gewoon te lang bij Arsenal speelt en trouwens Arsenal speelt nu ontzettend slecht zonder Viera. Henry zou ook eens moeten bij Arsenal voor zijn carriëre want hij weet dat hij bij top clubs kan spelen en dat hij zich zelf miss beter kan bewijzen dan bij Arsanel. - AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

