van dvd naar cds

Home Forums Games discussies van dvd naar cds

8 berichten aan het bekijken - 1 tot 8 (van in totaal 8)
  • Auteur
    Berichten
  • #116602
    terrorizerterrorizer
    Deelnemer
    10

    Ik wil quake 4 +fear downloaden maar ze zijn allebij in dvd formaat ,nu is mijn vraag kan ik die dvds ook omzetten naar cds met bv ultra iso ofzo.

    En wat is een clone cd,als het niet lukt dan koop ik wel gewoon een dvd brander.

    #420287
    DukeDuke
    Deelnemer
    15

    Je hoeft ‘m niet eens te branden, je kunt hem ook gewoon laden met bijvoorbeeld Daemon Tools. (Mounten)

    Bespaart je weer een hoop werk. 😉

    Een .MDF kan je branden met Alcohol 120%. Maar aangezien je geen DVD brander hebt, gaat dit moeilijk worden. 😉

    #420288
    terrorizerterrorizer
    Deelnemer
    10

    Nee snap ik niks van,maar hoe gaat dat dan met die ccd mdf file eerst omzetten naar isos met ultra iso

    #420289
    DukeDuke
    Deelnemer
    15

    Je hoeft niks om te zetten terrorizer, je kiest in alcohol gewoon voor Image Branden / Burn Image. En dan kies je vervolgens dus die MDF file.

    Maar aangezien je geen DVD brander hebt, moet je hem wel laden via Daemon Tools of Alcohol. Het omzetten zal de MDF heus niet kleiner maken.

    #420290
    terrorizerterrorizer
    Deelnemer
    10

    Nee maar ik heb geen dvd brander dus moet ik ze misschien omzetten naar cds in files van 700,800mb zodat ik ze op cd kan branden anders lukt het toch niet

    #420291
    imported_Z@3 RedrumZ@3 Redrum.
    Deelnemer
    15
    #420292
    terrorizerterrorizer
    Deelnemer
    10

    Bedankt Z@3 Redrum ik zal het eens proberen als ik die file(ccd mdf)quake 4 gedownload hebt,ik hoop dat het lukt maar kan het niet met ultra iso dan?

    #420293
    DukeDuke
    Deelnemer
    15

    Voordat je het Split-programma gebruikt terrorizer, moet je de MDF even omzetten naar .ISO met UltraISO.

8 berichten aan het bekijken - 1 tot 8 (van in totaal 8)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Naar boven