Ouders geven kroost wiet als kalmeringsmiddel

Home Forums Algemene discussies Ouders geven kroost wiet als kalmeringsmiddel

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • Auteur
    Berichten
  • #119529
    BrandtsBrandts
    Deelnemer
    10

    Quote:

    Ouders geven kroost wiet als kalmeringsmiddel

    Australische ouders geven hun kinderen steeds vaker wiet om ze een beetje rustig te houden. Dat zegt de Ted Noffs Foundation. Volgens hulpverleners van de grote organisatie geven vaders en moeders zelfs zesjarige kinderen al hasj om ze rustig te krijgen, in slaap te brengen of ze te helpen stoppen met huilen, aldus een psycholoog van de foundation. “Het komt steeds vaker voor. Ouders zien het vooral als middel om zelf weer een beetje een rustig leven te krijgen”. Het probleem doet zich vooral voor in buitenwijken van Sydney, waar het werkloosheidspercentage op twintig procent ligt. “Die kinderen groeien op tussen generaties die nooit hebben gewerkt. Ze denken dat het gebruik van drugs heel normaal is”, aldus de medewerker.

    #548346
    The GrimreaperThe Grimreaper
    Deelnemer
    15

    Hehe, strakke actie, alleen zouden ze ze ook bijv. ritalin of valeriaan kunnen geven.

    #548347
    BrandtsBrandts
    Deelnemer
    10

    Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd naar hoe ze de kinderen dit toedienen. Zouden ze zo’n zesjarig kind een joint in hun mond duwen of maken ze ze lekker met een lekker stukje spacecake?

    #548348
    imported_Z@3 RedrumZ@3 Redrum.
    Deelnemer
    15

    Wiet roken is normaal vind ik. Ik doe het heeeeel af en toe, 1x per maand of zo. Ik vind het niet verkeerd, maar in het bijzijn van kinderen moet je dat gewoon niet doen. Net als roken, dat moet je vind ik ook niet doen waar kinderen bij zijn want die roken net zo hard mee, en die vragen er niet om.

    #548349
    VinpowerVinpower
    Deelnemer
    15

    Is natuurlijk van de gekke dat je kinderen dat toedient!

    #548350
    StrummerStrummer
    Deelnemer
    83

    Wiet aan kinderen geven vind ik wel te ver gaan. Bovendien gaan er op vroege leeftijd dan al zoveel hersencellen kapot.

    Ik vraag me ook af hoe die kinderen dat binnen krijgen…

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Naar boven