Home › Forums › Algemene discussies › Raadsels › Reageer op: Raadsels
Bij het broodje albatros. De man had ooit schipbreuk geleden, en ze hadden honger. Aangezien hij blind was, slachtten ze zijn vrouw en zeiden dat het een broodje albatros was. Zijn vrouw was gestorven zeiden ze. Toen hij dat broodje albatros nam in het restaurant realiseerde hij zich hoe anders het smaakte en dat hij zijn vrouw had opgegeten en pleegde zelfmoord.
Bij die met het strootje. Hij had idd het korste strootje. Ze waren aan het vliegen in een luchtballon die te zwaar was. Een iemand moest eruit en dat was hij.
Bij die met die trein, de man was vroeger blind geweest, en toen ze door die tunnel reden, dacht hij dat hij weer blind was geworden..kon het niet meer aan en pleegde zelfmoord.

