Fire Emblem Shadows is nu verkrijgbaar voor smartapparaten

thumbnail

Kies je pad en bereid je voor op Fire Emblem Shadows, een nieuwe spin-off-game in het Fire Emblem-universum met een unieke vorm van tactische gevechten die draaien om sociale deductie en role-playing. Deze game is vanaf vandaag verkrijgbaar voor Android en iOS-apparaten.

Bekijk de trailer om de game in actie te zien:

Fire Emblem Shadows is een free-to-start game voor smartapparaten waarin je een verhaal ontdekt vanuit twee perspectieven en deelneemt aan gevechten voor drie spelers tegelijk. De game biedt nieuwe personages, twee meeslepende verhalen en snelle, realtime tactische gevechten waarin sociale deductie een belangrijke rol speelt.

Nadat je hebt gekozen voor licht of schaduw kun je deelnemen aan strategische gevechten met twee disciples of light en één disciple of shadow. Na afloop van het eerste gevecht moeten spelers stemmen op wie volgens hen de verraderlijke disciple of shadow is. Lukt het de disciples of light om de verrader te ontmaskeren? Of weet de disciple of shadow de andere twee spelers om de tuin te leiden? Het antwoord op die vraag bepaalt hoe het volgende gevecht zal verlopen. Verwacht het onverwachte en houd zowel vijanden als vrienden in de gaten.

Tussen de gevechten door kunnen spelers genieten van het verhaal, waarin de strijd tussen de godinnen van licht en schaduw zich ontvouwt. Ontdek alle achtergronden door de game vanuit beide perspectieven te spelen. Bereid je vervolgens voor op de strijd door je personage uit te rusten met wapens en magische vaardigheden, en ga naar de bazaar om met andere spelers te handelen en op koopjes te jagen. Pas als de ware aard van iedereen is onthuld, kan de echte strijd beginnen.

Ga voor meer informatie over Fire Emblem Shadows naar de Fire Emblem Shadows-website.

  • guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    1 Reactie
    oudste
    nieuwste meest gestemd
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties
    Griever
    Lid
    2 maanden geleden

    Is wel even leuk,Maar er mist toch wel wat hier en daar.Niet te vergelijken met de single player releases.Zie me zelf dit niet zo lang spelen als voorgaande spellen.


    Naar boven
    1
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx