Ubisoft zou Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake naar verluidt op 19 maart 2026 digitaal uitbrengen; de game zou naar verwachting in de eerste week van februari de ‘gouden’-status bereiken. Deze bewering is afkomstig van Tom Henderson van Insider Gaming. Zoals gisteren al gemeld, is Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake voor onbepaalde tijd uitgesteld. Ubisoft heeft de game tot op heden nog niet officieel aangekondigd.
Assassin’s Creed IV: Black Flag is een actie-avonturenspel van Ubisoft dat zich afspeelt in het Caribisch gebied tijdens de Gouden Eeuw van de piraterij (begin 18e eeuw). Je speelt als Edward Kenway, een charismatische piraat die per toeval verstrikt raakt in het eeuwenoude conflict tussen de Assassins en de Tempeliers. Het spel combineert een open wereld met historische locaties zoals Havana, Nassau en Kingston, waar je vrij kunt varen, steden verkennen en zeeslagen aangaan.






Zou nog wel leuk zijn als deze nog wel uitkomt. Ben geen groot AC fan maar zijn te weinig goede piraten games en zou deze nog wel weer keer willen spelen