Meer over de Cell chip van Sony’s PS3

thumbnail

Sony president Ken Kutaragi heeft wat meer plannen met betrekking tot de PlayStation 3 Cell processor bekend gemaakt. Zo was al bekend dat de console met maarliefst 120 fps op het beeld zou kunnen weergeven, daar waar er gehoopt werd om zo’n 60 fps. Concurrent Microsoft weet op de Xbox 360 maar een schammele 30 fps te realiseren, iets wat op zich wel nipt genoeg zal zijn voor het menselijk oog om het goed kijkbaar te houden.

Verder vertelt hij dat de Cell chip niet alleen geschikt zal zijn voor de PS3 maar ook voor high-definition televisies van Sony. Zo kan de chip bijvoorbeeld meerdere HDTV signalen tegelijkertijd decoden en kan de chip zorgen voor omgekeerde en uitgerekte beelden van het geheel dat tevoorschijn getoverd zal worden.

Het meeste was misschien al eerder bekend gemaakt, maar het geheel is vandaag wederom bevestigd, je kunt het officiële artikel hier lezen.

Bericht gewijzigd om 18:45 uur.

  • 0 0 stemmen
    Artikelbeoordeling
    guest
    Vul je email-adres in. Dit veld is niet verplicht voor het plaatsen van een reactie.
    Vul hier een naam of nickname naar keuze in. Hiermee kun je zonder registratie reageren op Evilgamerz.

    0 Reacties
    Inline feedback
    Bekijk alle reacties

    Naar boven
    0
    Klik hier om anoniem of als lid te reagerenx